Royal Designs, Inc. BSO-707-14WH-2 Deep Empire Basic Lamp Shade, 8 x 14 x 11, White, 2-Pack
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
08
quantity
Product details
Category
  • DIMENSION: Our deep empire basic lamp shade measures 8" x 14" x 11" (Top Diameter x Bottom Diameter x Slant Height)